Z wizytą w 31 Bazie Lotnictwa Taktycznego.

karlik team
Dacia

Samoloty F-16 w towarzystwie samochodów i motocykli KARLIK.

Czerwiec minął pod znakiem licznych i ciekawych eventów, w których marki z portfolio Karlik miały przyjemność wziąć udział. Jednym z ciekawych wydarzeń, w których zagościliśmy zarówno z samochodami, jak i motocyklami były Dni Bazy Wojskowej w Krzesinach. To zamknięte, coroczne wydarzeniu organizowane dla żołnierzy pracujących w Bazie i ich rodzin. Nasze produkty zjawiskowo prezentowały się na tle samolotów wojskowych m.in. Dacia Duster, która zachwyciła gości imprezy.

Dacia Duster Poznań Karlik

Przestrzeń płyty lotniskowej wypełniły najnowsze modele naszych marek. Na uczestników czekały m.in. elektryczny Hyundai IONIQ 5, Peugeot 308 Hybrid, nowa Honda HR-V czy zachwycający Land Rover Defender.

peugeot karlik poznań

Na gości Dni Bazy Wojskowej czekała również ekspozycja jednośladów. Niewiele osób wiec, że od niedawna firma Karlik w swoim portfolio prócz motocykli Honda posiada również włoską markę MV Agusta oraz Kawasaki. Motocykle tych trzech marek na co dzień można zobaczyć w salonie na poznańskiej malcie, a tego dnia wiele z nich było właśnie dostępnych na teren bazy wojskowej.