Dacia

POZNAŃ DACIA EXTREME TOUR 2023

Już w najbliższą niedzielę, 25 czerwca w Poznaniu zostanie zainaugurowany cykl wydarzeń Dacia Extreme Tour 2023, podczas którego będzie można poznać i przetestować nową outdoorową gamę samochodów Dacii w wersji Extreme. Poznaj szczegóły!

Ekstremalnie ekstremalna Nowa Dacia.

Poznaj inspirowany naturą design outdoorowej marki. Odkryj nowy kolor Dacii uzupełniony miedzianymi akcentami. Umów się na prezentacje w Dacia Karlik w Poznaniu.
karlik team

Z wizytą w 31 Bazie Lotnictwa Taktycznego.

Na zaproszenie 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu, 11 marek motoryzacyjnych z portfolio firmy Karlik pojawiło się wśród samolotów F-16! Emocje wzbudzały nie tylko F-16 ale również nasze wspaniałe samochody.
Dusterowy Zawrot Głowy

Dusterowy Zawrót Głowy!

Pierwszy dzień wakacji zobowiązuje! Dlatego poznański dealer Dacia Karlik dla swoich klientów, Dusterowiczów i Dusterowiczek przygotował wyjątkowy rajd. Rajd pełen niespodzianek. Jak było? Zobaczcie sami!

Nowość! W pełni elektryczna Dacia Spring!

Najtańszy elektryk na rynku już dostępny w salonie Dacia Karlik w Poznaniu! Zobacz jak prezentuje się pierwsza, 100% elektryczna Dacia.

Nowa Dacia Sandero i Sandero Stepway już dostępna!

Nowoczesna, stylowa i przestronna oto całkowicie Nowa Dacia Sandero. Poznaj ją w naszym salonie Dacia Karlik w Poznaniu.

Idealny prezent na Mikołajki? Sprawdź!

Wymarzony prezent na Mikołajki? To taki, który będzie przypominał Ci o Twoim samochodzie, nawet kiedy go z Tobą nie ma wciąż dbając o Twój komfort i bezpieczeństwo! Sprawdź nasze propozycje na idealną, mikołajkową niespodziankę!

#RazemDlaMedyków

Grupa Karlik wśród 50 poznańskich porzedsiębiorstw zaangażowanych w pomoc personelowi medycznemu zaangażowanemu w walkę z Covid-19.

Szpikowóz i Przyjaciele w kolejnej wspólnej misji niesienia pomocy!

#PodzielSięŻyciem W miniony, wrześniowy weekend #KarlikTeam wspierał wydarzenie charytatywne organizowane przez Drużynę Szpiku.

Grupa Karlik podczas Poznań Moto Fest.

Pierwszy, wakacyjny weekend był prawdziwą ucztą dla fanów motoryzacji! Na Międzynarodowych Targach Poznańskich, poznaniacy mogli zobaczyć pełną gamę naszych marek.