Dacia

karlik team

Z wizytą w 31 Bazie Lotnictwa Taktycznego.

Na zaproszenie 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu, 11 marek motoryzacyjnych z portfolio firmy Karlik pojawiło się wśród samolotów F-16! Emocje wzbudzały nie tylko F-16 ale również nasze wspaniałe samochody.
Dusterowy Zawrot Głowy

Dusterowy Zawrót Głowy!

Pierwszy dzień wakacji zobowiązuje! Dlatego poznański dealer Dacia Karlik dla swoich klientów, Dusterowiczów i Dusterowiczek przygotował wyjątkowy rajd. Rajd pełen niespodzianek. Jak było? Zobaczcie sami!

Nowość! W pełni elektryczna Dacia Spring!

Najtańszy elektryk na rynku już dostępny w salonie Dacia Karlik w Poznaniu! Zobacz jak prezentuje się pierwsza, 100% elektryczna Dacia.

Nowa Dacia Sandero i Sandero Stepway już dostępna!

Nowoczesna, stylowa i przestronna oto całkowicie Nowa Dacia Sandero. Poznaj ją w naszym salonie Dacia Karlik w Poznaniu.

Idealny prezent na Mikołajki? Sprawdź!

Wymarzony prezent na Mikołajki? To taki, który będzie przypominał Ci o Twoim samochodzie, nawet kiedy go z Tobą nie ma wciąż dbając o Twój komfort i bezpieczeństwo! Sprawdź nasze propozycje na idealną, mikołajkową niespodziankę!

#RazemDlaMedyków

Grupa Karlik wśród 50 poznańskich porzedsiębiorstw zaangażowanych w pomoc personelowi medycznemu zaangażowanemu w walkę z Covid-19.

Szpikowóz i Przyjaciele w kolejnej wspólnej misji niesienia pomocy!

#PodzielSięŻyciem W miniony, wrześniowy weekend #KarlikTeam wspierał wydarzenie charytatywne organizowane przez Drużynę Szpiku.

Grupa Karlik podczas Poznań Moto Fest.

Pierwszy, wakacyjny weekend był prawdziwą ucztą dla fanów motoryzacji! Na Międzynarodowych Targach Poznańskich, poznaniacy mogli zobaczyć pełną gamę naszych marek.

Nowość! Usługa door to door, w naszych serwisach.

Serwisy Renault i Dacia Karlik wprowadzają nową usługę door to door. Teraz w prosty, wygodny i bezpieczny sposób zadbasz o swój samochód bez wychodzenia z domu.

#DaciaLIVE

Na żywo! Prosto z salonu Dacia Karlik! Nie musisz wychodzić z domu, aby wybrać swój przyszły samochód. Skontaktuj się z nami i odbądź swoje pierwsze spotkanie z wybranym modelem Dacii za pomocą wideo rozmowy z naszym Doradcą!