Aktualności

AGRO SHOW Bednary 2022 – za nami!

AGRO SHOW Bednary 2022 - za nami!

Szkolenie w Bednary Driving City

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? - naszym zdaniem biorąc udział w szkoleniu z doskonalenia techniki jazdy za kierownicą najnowszych modeli Jaguar ;)

Klasyczna motoryzacja na Torze Poznań

Nie mogło zabraknąć nas na wrześniowym Rajdzie Samochodów Klasycznych na Torze Poznań. Była to także świetna okazja do "przewietrzenia" klasycznego Defendera 90 Pick-Up z naszej kolekcji.

„Być kobietą on tour” z Jaguar Karlik

„Cali na biało” – w takim outficie wzięliśmy udział w najnowszym spotkaniu z cyklu „Być kobietą on tour”, w Hotelu Kristoff k. Kalisza.

Skutery wodne Kawasaki – Jazdy testowe za nami!

Zobaczcie skuter wodny o potężnej mocy ponad 300 KM (Ultra 310LX-S) w akcji! Pogoda dopisała, frekwencja dopisała wszystko się zgadzało - z resztą zobaczcie sami!

Motocyklowy Track Day Karlik na Torze Poznań 21.09.2022 r.!

Motocyklowy Track Day Karlik na Torze Poznań 21 września 2022r. Wydarzenie odbędzie się 21.09.2022 w godzinach 12.00-18.00 - zapraszamy wszystkich chcących spróbować swoich sił na profesjonalnym torze, w bezpiecznych warunkach i pod okiem p

Land Rover Karlik na Helu!

Wszechstronne Land Rovery docierają wszędzie. Demonstracyjne egzemplarze z naszego salonu w Baranowie dotarły aż na Hel. Zobaczcie, jak prezentowały się w porcie morskim w Jastarni.

Nowy profil Facebook Jaguar Karlik

Jaguar Karlik z nowym dedykowanym profilem Facebook. Zapraszamy do polubień i śledzenia najnowszych informacji ze świata brytyjskiej marki.
Nowa Honda CIVIC e:HEV

Poznańska premiera nowej Hondy CIVIC e:HEV 2022 – już za nami!

Nowa Honda CIVIC nie tylko pięknie wygląda ale też szybko jeździ i przy tym mało pali!

Land Rover Karlik na zlocie LR ONLY 2022

Szczęśliwe Land Rovery to brudne Land Rovery :) Przekonaliśmy się o tym podczas 12-go zlotu LR Only!