Renault

Sama słodycz! Czyli nowe rodzinne Kangoo.

To już trzecia generacja Renault Kangoo. Sprawdź nowość zaprezentowaną na targach IAA Mobility w Monachium

Uroczyste wydanie floty samochodów w salonie Renault Karlik.

Zielony dzień w salonie Renault Karlik. Flota 24 modeli Renault Megane E-Tech rozpoczęła swoją wspólną podróż w GLS Poland. Sprawdźcie jak wyglądał ten dzień w Poznaniu przy ul. Torowa 12!

Ta sama miłość, nowa energia.

Po 30 latach sukcesów, nowe Renault Clio E-Tech full hybrid w całkowicie nowym designie.

Motor Show święto pasjonatów motoryzacji.

Za nami najważniejsza impreza roku. Motor Show 2023. Zobaczcie co czekało na miłośników motoryzacyjnych odwiedzających stoisko Renault Karlik.

Renault Karlik na E-Tech Tour!

Pełna gama zelektryfikowanych samochodów Renault zaprezentowała swój potencjał w Poznaniu. Sprawdźcie co dokładnie czekało na klientów podczas Renault E-TECH TOUR!
Renault Dostawcze Poznań Karlik

A nagroda Flotowego Dealera Roku wędruje do…

Głosami czytelników Magazynu Fleet koncesjoner Renault Karlik w Poznaniu został nagrodzony tytułem Flotowego Dealera Roku! Uroczyste wręczenie odbyło się w jednej z warszawskich restauracji.
renault karlik dla rodziny zastępczej

Nowy samochód dla rodziny zastępczej.

Ogromna radość i zaszczyt, że wraz z Positiveways.pl, mogliśmy zapewnić, potrzebującej rodzinie zastępczej, nowego i dostosowanego do niepełnosprawności - Renault Trafic.

Premierowo na Poznań Motor Show!

Wszyscy lubimy móc zobaczyć coś jako pierwsi ;) Taką możliwość mieli mieszkańcy Poznania, którzy wybrali się na Poznań Motor Show. Co czekało na nich na jednym ze stoisk? Sprawdźcie sami.
Renault Express VAN

Nowość w salonie Renault Karlik!

Nowy Renault Express VAN – samochód dostawczy dla Twojej Firmy! Zobacz jak sprawdza się w praktyce i dlaczego to właśnie na niego warto postawić! 

Idealny prezent na Mikołajki? Sprawdź!

Wymarzony prezent na Mikołajki? To taki, który będzie przypominał Ci o Twoim samochodzie, nawet kiedy go z Tobą nie ma wciąż dbając o Twój komfort i bezpieczeństwo! Sprawdź nasze propozycje na idealną, mikołajkową niespodziankę!