Renault

Renault Dostawcze Poznań Karlik

A nagroda Flotowego Dealera Roku wędruje do…

Głosami czytelników Magazynu Fleet koncesjoner Renault Karlik w Poznaniu został nagrodzony tytułem Flotowego Dealera Roku! Uroczyste wręczenie odbyło się w jednej z warszawskich restauracji.
renault karlik dla rodziny zastępczej

Nowy samochód dla rodziny zastępczej.

Ogromna radość i zaszczyt, że wraz z Positiveways.pl, mogliśmy zapewnić, potrzebującej rodzinie zastępczej, nowego i dostosowanego do niepełnosprawności - Renault Trafic.

Premierowo na Poznań Motor Show!

Wszyscy lubimy móc zobaczyć coś jako pierwsi ;) Taką możliwość mieli mieszkańcy Poznania, którzy wybrali się na Poznań Motor Show. Co czekało na nich na jednym ze stoisk? Sprawdźcie sami.
Renault Express VAN

Nowość w salonie Renault Karlik!

Nowy Renault Express VAN – samochód dostawczy dla Twojej Firmy! Zobacz jak sprawdza się w praktyce i dlaczego to właśnie na niego warto postawić! 

Idealny prezent na Mikołajki? Sprawdź!

Wymarzony prezent na Mikołajki? To taki, który będzie przypominał Ci o Twoim samochodzie, nawet kiedy go z Tobą nie ma wciąż dbając o Twój komfort i bezpieczeństwo! Sprawdź nasze propozycje na idealną, mikołajkową niespodziankę!

#RazemDlaMedyków

Grupa Karlik wśród 50 poznańskich porzedsiębiorstw zaangażowanych w pomoc personelowi medycznemu zaangażowanemu w walkę z Covid-19.

Grupa Karlik podczas Poznań Moto Fest.

Pierwszy, wakacyjny weekend był prawdziwą ucztą dla fanów motoryzacji! Na Międzynarodowych Targach Poznańskich, poznaniacy mogli zobaczyć pełną gamę naszych marek.
Flota Renault Master Karlik

Transtone Logistics x Renault Karlik.

Z salonu Renault Karlik wyjechała flota 15-stu nowych Renault Masterów. Czym kierować się przy wyborze samochodów dostawczych? Jakie są korzyści z posiadania floty marki Renault? Dowiecie się w wywiadu z Prezesem firmy Transtone Logistics

Camper Renault Trafic w salonie Renault Karlik!

Marzysz o beztroskiej podróży z dala od zgiełku miasta i cywilizacji? Chcesz wybierać miejsce swojego pobytu, a nie dostosowywać się do dostępności w pobliskim hotelu? Prezentuje rozwiązanie, które umożliwi Ci pełną niezależność, sprawdź!

Nowość! Usługa door to door, w naszych serwisach.

Serwisy Renault i Dacia Karlik wprowadzają nową usługę door to door. Teraz w prosty, wygodny i bezpieczny sposób zadbasz o swój samochód bez wychodzenia z domu.