Ogólnodostępna ładowarka w Poznaniu!

Hyundai

Błyskawiczne i Wygodne Ładowanie Samochodów Elektrycznych w Salonach Hyundai Karlik!

W salonach Hyundai Karlik oferowane jest szybkie i wygodne ładowanie dla wszystkich posiadaczy samochodów elektrycznych. Ogólnodostępna infrastruktura w salonach Hyundai w Poznaniu oraz w Baranowie, pozwali szybko zasilić pojazd elektryczny każdej marki, zapewniając klientom komfort i spokój podczas podróży.

Płatność za ładowanie jest niezwykle prosta – można skorzystać z karty płatniczej, bez konieczności rejestracji w żadnej dodatkowej aplikacji. Dzięki temu proces płatności jest szybki i bezproblemowy.

Jeśli klient czeka na naładowanie, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu, gdzie może skorzystać z wygodnej strefy wypoczynku. Oferowany jest bezpłatny i szybki Internet oraz pyszna kawa, aby czas oczekiwania był jak najbardziej komfortowy.

W trakcie oczekiwania, aż Twój samochód będzie w 100% gotowy do przemierzania kolejnych tras, możesz skorzystać z możliwości przetestowania wybranego modelu Hyundai i porozmawiać z Doradcami Handlowymi o najlepszej ofercie.

Nie zwlekaj – odwiedź jeden z salonów Hyundai Karlik w Baranowie ul. Poznańska 22 lub w Poznaniu ul. Torowa 12 i skorzystaj z nowoczesnej infrastruktury do ładowania samochodów elektrycznych.

Oczekujemy na Ciebie!