Hyundai

Hyundai ioniq 6

Absolutnie zachwycająca. Elektryczna nowość.

Nowy Hyundai IONIQ 6. Absolutna nowość w portfolio koreańskiego producenta. Zachwycający pod każdym względem. Elektryczny sedna, na którego czekaliśmy.

Robo-pies w salonie Hyundai!

Przyszłość motoryzacji i robotyki w salonie Hyundai Karlik w Poznaniu.

Elektryczny Hyundai? Teraz taniej niż kiedykolwiek!

Oszczędzaj każdego dnia na podróżowaniu! Dbaj o środowisko i swój portfel, wybierz elektrycznego Hyundaia teraz z rządowym dofinansowaniem nawet do 27 000 zł taniej!

Hyundai KONA N – 280 powodów do radości!

Najmłodsza w rodzinie N! KONA - nowy HOT SUV Hyundai. Codzienność już nigdy nie będzie taka sama!
Hyundai BAYON

Poznaj nowego członka rodziny SUVów Hyundai!

Jeszcze większy wybór SUVów w marce Hyundai w jeszcze niższej cenie. Poznaj nowego Bayona, którego może mieć już od 66 700 złotych.
nowy tucson

Hyundai Tucson Mistrzem Wartości 2021!

Pewny wybór w niepewnych czasach - Hyundai Tucson. Ponad 7 milionów egzemplarzy sprzedanych od dnia wprowadzenia na rynek. Niekwestionowany lider wśród SUVów, Wasz ulubieniec tym razem zwyciężył w rankingu "Mistrza Wartości 2021".
elektryczny suv

Nowy, w 100% elektryczny SUV Hyundai.

Za nami światowa premiera nowego, w pełni elektrycznego Hyundai IONIQ 5. Innowacyjny, nowoczesny, designerski i niezwykle przemyślany pod kątem komfortu kierowcy i pasażerów. Odkryj najnowszego SUVa marki Hyundai.

Nowy Hyundai przekazany Drużynie Szpiku

Jest nam niezmiernie miło, że już po raz 4 mogliśmy przekazać nowego Hyundai Tucson w ręce Drużyny Szpiku. Mamy nadzieję, że nowy Szpikowóz sprawdzi się w każdej sytuacji, w której będzie potrzebny transport niosący pomoc podopiecznym.

Nowości w salonie Hyundai!

Jeden z najbardziej pożądanych SUVów na rynku. Hyundai Tucson Nowej Generacji już dostępny w salonach Hyundai Karlik. Już dziś odwiedź jeden z naszych salonów i udaj się w samodzielną jazdę testową.

Specjalne oferty dla Prawników!

Jesteś Prawnikiem? Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie i dołącz do grona naszych klientów.