Kariera

Asystent Działu Sprzedaży Jaguar i Land Rover

Miłość do brytyjskiej motoryzacji, codzienne zaangażowanie i pasja naszego zespołu powodują, że możemy pochwalić się mianem lidera branży. Dołącz do nas!

Doradca Handlowy ds. odkupów samochodów używanych

Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem i Serwisem samochodów osobowych marek Jaguar i Land Rover. Miłość do brytyjskiej motoryzacji, którą mamy zaszczyt reprezentować, […]

Doradca Handlowy Marki Hyundai

Od ponad 10 lat jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Hyundai z salonami w Poznaniu oraz w Baranowie. Stale rozwijając się poszukujemy nowych, pełnych pasji i zamiłowania do sprzedaży osób, które dołączą do naszego zespołu.

Pracownik myjni samochodowej

Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem samochodów osobowych marki Jaguar i Land Rover. Poszukujemy osoby na stanowisko pracownika myjni samochodowej w Baranowie koło Poznania.

Doradca Serwisowy w marce Jaguar i Land Rover

Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem samochodów osobowych marki Jaguar i Land Rover. Poszukujemy wyjątkowych osób do pracy w dziale obsługi posprzedażnej w autoryzowanym serwisie samochodowym w Baranowie na stanowisku Doradca Serwisowy.

Mechanik samochodowy w marce Jaguar i Land Rover

Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem samochodów osobowych marki Jaguar i Land Rover. Poszukujemy osób do pracy w autoryzowanym serwisie samochodowym w Baranowie na stanowisku Mechanika Samochodowego.

Asystentka działu blacharni – lakierni

Jesteśmy firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, która nieustannie się rozwija. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy asystentki działu blacharni – lakierni w Baranowie k/Poznania. Jeśli jesteś osobą rzetelną, dokładną i skrupulatną to prawdopodobnie właśnie Ciebie szukamy! Sprawdź szczegóły i aplikuj już dziś!

Myjnia samochodowa

Pracownik myjni samochodowej

Poszukiwany poszukiwana, osoba dla której dbanie o wygląd samochodu to czysta przyjemność! Dołącz do naszego zespołu Renault i Dacia Karlik na poznańskim Franowie.

CSU Poznań Malta

Doradca Handlowy ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

CSU

Jesteśmy jednym z największych dealerów samochodów nowych i używanych w Polsce, ale stale się rozwijamy. Dlatego szukamy kompetentnej osoby na stanowisko Doradcy ds. Sprzedaży Samochodów Używanych