Kariera

Pracownik myjni samochodowej

  Dołącz do zespołu Dealera Roku Jaguar Land Rover Polska 21/22 M.Karlik Sp. Komandytowa, Autoryzowany Dealer Jaguar & Land Rover. W […]

Magazynier Działu Części Samochodowych Jaguar Land Rover

Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem i Serwisem samochodów osobowych marek Jaguar i Land Rover. Miłość do brytyjskiej motoryzacji, którą mamy zaszczyt reprezentować, […]

Mechanik Samochodowy

Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego mechanika. Wyślij swoje CV, poznajmy się i kto wie może to właśnie Ty dołączysz do naszego zespołu.

Asystent Działu Handlowego

Szukasz ciekawej pracy w środowisku motoryzacyjnym? Lubisz kiedy dużo się dzieje, a Twoja codzienna praca jest pełna różnorodnych zadań? Jesteś osobą otwartą i komunikatywną? Sprawdź nasze ogłoszenie, bo może właśnie Ciebie szukamy!

Mechanik Samochodowy w marce Hyundai

Autoryzowany serwis Hyundaia w Poznaniu przy ul. Torowa 10 poszukuje: Mechanika Samochodowego 🔧 Do podstawowych zadań na tym stanowisku należeć […]

Asystent Działu Sprzedaży Jaguar i Land Rover

Miłość do brytyjskiej motoryzacji, codzienne zaangażowanie i pasja naszego zespołu powodują, że możemy pochwalić się mianem lidera branży. Dołącz do nas!

Doradca Handlowy ds. odkupów samochodów używanych

Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem i Serwisem samochodów osobowych marek Jaguar i Land Rover. Miłość do brytyjskiej motoryzacji, którą mamy zaszczyt reprezentować, […]

Doradca Handlowy Marki Hyundai

Od ponad 10 lat jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Hyundai z salonami w Poznaniu oraz w Baranowie. Stale rozwijając się poszukujemy nowych, pełnych pasji i zamiłowania do sprzedaży osób, które dołączą do naszego zespołu.

Doradca Serwisowy w marce Jaguar i Land Rover

Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem samochodów osobowych marki Jaguar i Land Rover. Poszukujemy wyjątkowych osób do pracy w dziale obsługi posprzedażnej w autoryzowanym serwisie samochodowym w Baranowie na stanowisku Doradca Serwisowy.

Mechanik samochodowy w marce Jaguar i Land Rover

Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem samochodów osobowych marki Jaguar i Land Rover. Poszukujemy osób do pracy w autoryzowanym serwisie samochodowym w Baranowie na stanowisku Mechanika Samochodowego.