Wkrótce w salonach Dacia Karlik.

Dacia

NOWA DACIA DUSTER JUŻ WKRÓCE W SALONACH KARLIK!

„More Duster Still Duster”: Całkowicie nowa Dacia Duster to kolejny rozdział w historii modelu, który wyrósł na wyznaczającego standardy na swoim rynku i wszechstronną ikonę Dacii, zawierającą w sobie wszystko, co reprezentuje marka: solidność i outdoor.

Duster to historia sukcesu: w swojej 13-letniej karierze zdobył ponad 40 nagród, z wynikiem produkcji 4 milionów sztuk, która nieustannie rośnie. Ogromna popularność tego modelu plasuje go na liście najlepiej sprzedających się SUV-ów w Europie we wszystkich segmentach na rynku detalicznym w 2022 r. Codziennie z linii produkcyjnych Dacii w Pitesti w Rumunii zjeżdża około 1000 SUV-ów Duster – czyli mniej więcej jeden co minutę!

Nowa Dacia Duster została pierwszy raz w Polsce zaprezentowana podczas Poznań Motor Show na stoisku firmy Karlik – autoryzowanego dealera marki Dacia. Samochód zrobił ogromne wrażenie na odwiedzających, szczególnie jego nowy styl.

David Durand, Dyrektor Designu, podsumowuje: „Chcieliśmy, aby projekt nowego Dustera był bardziej atrakcyjny niż kiedykolwiek wcześniej, czyniąc styl jeszcze bardziej kwintesencją Dustera i Dacii, energicznie i dumnie potwierdzając nasze wartości: solidność i outdoor. Niezbędny, ale fajny i Eko-Mądry”.

Nowa Dacia Duster zagości w salonie Dacia Karlik już w maju.