To już 4000 sztuk! Dziękujemy!

Honda Motocykle

W najbliższych dniach liczba sprzedanych w Polsce PCXów przekroczy 4000 sztuk. W związku z tym, Honda przygotowała 4 nagrody – dla klienta, który dokona jubileuszowego zakupu oraz trzech kolejnych, którzy nabędą model PCX125 u autoryzowanego dealera. Szczęśliwcy otrzymają w prezencie voucher o wartości 2000 zł na zakup akcesoriów, stroju motocyklowego bądź kasku.

PCX125 jest jednym z najchętniej kupowanych jednośladów w Europie, gdzie od 2010 roku sprzedało się aż 140 tysięcy egzemplarzy tego modelu. Futurystyczna stylistyka oraz kompaktowe wymiary skutera sprawiają, że doskonale wpasowuje się on w miejski styl życia, z zatłoczonymi ulicami i ciasnymi miejscami parkingowymi.

Nazwa modelu pochodzi z języka angielskiego, gdzie PC oznacza Personal Comfort, czyli komfort osobisty, a X odnosi się do jego wysokiego poziomu. Zgodnie z zakodowanym w tym skrócie założeniem, skuter zapewnia wygodną, wyprostowaną pozycję kierowcy, skuteczną ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, wydajne oświetlenie LED, a także szereg praktycznych rozwiązań, takich jak np. przestrzeń pod siedzeniem na pełnowymiarowy kask, gniazdo USB-C umiejscowione w przednim schowku czy system bezkluczykowy Smart Key.

W 2010 roku, w modelu PCX125 zadebiutował szeroko dziś stosowany system Idling Stop, a dwa lata później – ultrawydajny silnik Smart Power (eSP), który w 2018 roku zastąpiony został ulepszoną wersją – eSP+.

Kombinacja ciekawego wzornictwa, zaawansowanych rozwiązań technicznych, wysokiej jakości wykończenia i zastosowanych materiałów, a także wyjątkowej praktyczności skutera przekłada się na bardzo korzystny stosunek jego jakości do ceny, a w następstwie – na sukces sprzedażowy.

PCX125 na rok 2023 otrzymał dwa nowe, efektowne kolory – Pearl Jupiter Gray oraz Matt Suit Blue Metallic – zwiększające jego atrakcyjność wizualną.

Więcej informacji na temat modelu PCX125 znajduje się pod poniżej podanym linkiem.

Honda PCX125 2023

Tagi: