Nowości w kompaktowych modelach Land Rover!

Land Rover

Do oferty dołączają edycje specjalne modeli Evoque oraz Discovery Sport, wzbogacone o nowe wersje silnikowe, najnowocześniejszy system multimedialny PIVI i wiele innych, szczegóły poniżej.

Zaczynając od Evoque, do oferty wchodzą nowe wydajniejsze jednostki MILD HYBRID, wraz z zaprezentowaną ostatnio wersją typu Plug in – P300e.
Gamę wersji wyposażenia uzupełnia charakterystyczna dla Range Rovera, najbardziej luksusowa odmiana Autobiography, która łączy w sobie wyrafinowanie flagowych modeli, niezliczoną ilość przepięknych detali oraz najnowocześniejszą technologię. Stylistycznie zmienia się koło kierownicy, a wnętrze dodatkowo wyposażyć można w indukcyjną ładowarkę telefonu.
Na rok 2020 dostępna będzie również wersja Evoque Lafayette Edition z charakterystycznym kontrastowym dachem w kolorze Nolita Grey. Zainspirowana modnymi dzielnicami Nowego Jorku i oparta na wersji wyposażenia S, edycja specjalna zawiera starannie dobrany zestaw opcji i będzie dostępna tylko jako hybryda plug-in P300e.
_
Model Discovery Sport pojawi się w limitowanej usportowionej wersji „Black Edition”. Napędzany turbodoładowanym silnikiem benzynowym o mocy 290KM zapewni kierowcy dynamikę i rewelacyjne odczucia z jazdy. Jest to idealne połączenie przyciągającego wzrok wyglądu, rodzinnej wszechstronności i charakterystycznych dla Discovery Sport możliwości terenowych. Charakterystyczne są czarne, 21-calowe obręcze kół. Multimedia obsługiwane będą przez najnowszy system PIVI, który zapewni kierowcy takie funkcje jak podgląd zewnętrza pojazdu w technologii 360o, dodatkowo wewnątrz zmieni się stylistyka koła kierownicy, podobnie jak w Evoque.
 
Nie możemy się doczekać tych wszystkich nowości! Najbliższy rok będzie pełen nowych rozwiązań w naszych markach, o tym wszystkim będziemy Wam regularnie opowiadać!