Nowa usługa serwisowa w Hyundai Karlik.

Hyundai

Bezpieczny i wygodny: Serwis Twojego Hyundaia bez wychodzenia z domu.

Serwisy Hyundai Karlik wprowadzają nową usługa: door to door, która pozwoli w łatwy sposób zlecić przegląd lub naprawę, bez konieczności przyjazdu do serwisu. Poniżej prezentujemy przebieg usługi krok po kroku.

KROK I

Pojawiamy się w wyznaczonym przez Ciebie miejscu i prosimy Cię o pozostawienie kluczyków na siedzeniu. Ze względu na bezpieczeństwo rezygnujemy z tradycyjnego uścisku dłoni, ale wciąż pozostajemy przy uśmiechu 🙂

KROK II

Zachowując 2 metrową odległość Doradca serwisowy przystąpi do dezynfekcji kluczowych elementów samochodu, takich jak klamki, drzwi kierowcy, kierownica, drążek zmiany biegów, kluczyk. Następnie założy pokrowce zabezpieczające, aby wsiąść do samochodu i zanotować na zleceniu stan paliwa oraz przebieg. Kolejna czynność to oględziny samochodu i zaznaczenie ewentualnych uszkodzeń na zleceniu serwisowym.

KROK III

Doradca wraz z Twoim Hyundaiem uda się do naszego serwisu w celu przeprowadzenia zleconych czynności. Na koniec zlecenia,wykonamy ozonowanie Twojego samochodu całkowicie za darmo.

KROK IV

Po realizacji usługi serwisowej, Doradca odwozi samochód pod wskazaną przez Ciebie lokalizację. Po dotarciu na miejsce Doradca zadzwoni do Ciebie i poprosi o podejście do samochodu. Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości tj. minimum 2 metrów od samochodu, ponieważ dopiero wtedy w Twojej obecności nasz pracownik zdejmie pokrowce ochronne i raz jeszcze dokona dezynfekcji kluczowych elementów samochodu, tak jak to miało miejsce podczas odbioru.

 

Pozwól naszym specjalistom zadbać o Twój samochód, abyś w tym czasie Ty mógł spokojnie odpoczywać w domu.

Skontaktuj się z nami w łatwy i wygodny sposób.

Wybierz najwygodniejszą dla siebie formę kontaktu i umów wizytę jeszcze dziś:

☎️ 61 677 53 00

FRANOWO, u. Torowa 10

📩 serwishyundai.franowo@karlik.poznan.pl

BARANOWO, ul. Poznańska 22

📩 serwishyundai.baranowo@karlik.poznan.pl

Usługę door to door wykonujemy gratis na terenie Poznania oraz w promieniu 10 km.