Nowości w salonie Hyundai!

Hyundai

Rewolucja w designie i technologii Nowy Hyundai Tucson już dostępny w salonach Hyundai Karlik w Pozaniu oraz w Baranowie.

 

Najbardziej wyczekiwana premiera minionego roku,. Jeden z najbardziej pożądanych SUVów na rynku. Prezentujemy całkowicie nowego Hyundaia Tucson! To już czwarta generacja tego modelu.

Hyundai Tucson Nowej Generacji posiada wiele zalet, poznaj je.

 

WNĘTRZE

Elegancja i nowoczesność.

Piękno i przestrzeń w nowym SUVie Hyundai Tucson to Twoja oaza spokoju, w której chcesz pozostać na dłużej. Wizja przemierzania kilometrów w wygodnych fotelach wykonanych z najwyższej jakości materiałów sprawia, że Nowy Tucson staje się pretekstem do odkrywania nowych miejsc, po których podróżując poczujesz się, jak pasażer pierwszej klasy.

opis

DESIGN

Rewolucja w stylistyce.

Zobacz, jak wygląda przyszłość. Poznaj całkowicie nowy wygląd Hyundaia Tucson. Elegancja, wyraziste kształy, śmiałe spojrzenie – ten SUV został stworzony by zachwycać Twoje oczy. Pokochasz go od pierwszego wejrzenia. Nowego Tucsona wyróżnia pewna i nowoczesna stylistyka, od której niełatwo oderwać wzrok. Sportowego charakteru nadaje mu chromowana listwa ozdobna z ostrymi zakończeniami.

Światła z tyłu

Nawiązujące do dynamicznego przodu, szerokie tylne światła LED nie pozostawiają złudzeń, że jedzie przed Tobą Hyundai Tucson Nowej Generacji.

Łączność

Nowoczesna technologia uprzyjemniejąca codzienność.

W tym nowoczesnym SUVie nie brakuje najnowszych technologii. Stworzonych, aby nie tylko ułatwić Ci codzienność, ale aby uczynić zwyczajne czynności niezwykłymi. Fizycznych pokręteł nie zobaczysz w tym modelu, wszystkimi funkcjami będziesz zarządzać za pomocą dotykowego ekranu. Dzięki usługom Bluelink® Hyundai Tucson Nowej Generacji daje Ci możliwości inteligentnego kierowania.

 

Bądź jedną z pierwszych osób, która przetestuje nowego Hyundaia Tucson! Odbądź samodzielną jazdę testową nowym suvem Hyundai. Odwiedź jeden z naszych salonów:

Hyundai Karlik Poznań-Franowo ul. Torowa 10

Hyundai Karlik Baranowo koło Poznania ul. Poznańska 22.

wybierz termin i podróżuj Tucsonem Nowej Generacji.

 

Chcesz być na bieżąco z nowinkami w marce Hyundai? Dołącz do nas: