Honda najlepsza! Trzeci rok z rzędu.

Honda

Honda zwycięzcą Raportu Jakości 2022, trzeci raz z rzędu!

Honda zajęła pierwsze miejsce w rankingu producentów w ramach Raportu Jakości 2022, przygotowanego przez tygodnik Auto Świat. Wśród aut 26 marek, objętych badaniem, samochody Hondy zostały uznane za wzór trwałości oraz niezawodności. W poznaniu znajdziecie je w salonie Honda Karlik przy ul. Baraniaka 4.

Raport Jakości 2022 to ranking najpopularniejszych, dostępnych na polskim rynku, marek samochodowych. W tworzeniu zestawienia autorzy wzięli pod uwagę liczne kryteria obiektywne, jak też subiektywne oceny dziennikarzy oraz opinie mechaników. Podsumowanie po raz pierwszy w historii uwzględniło także głosy grupy 70 tysięcy kierowców – uczestników Narodowego Auto Testu, na podstawie którego stworzony został nowy Indeks Awaryjności NAT. Pod uwagę wzięto także warunki gwarancji, akcje naprawcze oraz wyniki raportu TÜV i testów na dystansie 100 tys. km.

Raport Jakości 2022 bardzo korzystnie ogólnie ocenił napędy hybrydowe marki. Jest to ważne, biorąc pod uwagę, że do końca 2022 roku wszystkie główne modele Hondy zostaną wyposażone w zelektryfikowane napędy. Wiodącą rolę ma tu odegrać hybrydowy układ e:HEV. Honda rozpoczęła proces pełnej elektryfikacji, wprowadzając na rynek model CR-V e:HEV, następnie Jazz e:HEV wraz z wersją Crosstar, całkowicie elektryczną Hondę e oraz najnowszą wersje HR-V e:HEV, która trafi do polskich klientów już w najbliższych tygodniach. W 2022 roku na europejskim rynku będzie także miała premierę najnowsza, w pełni hybrydowa Honda Civic.

Jeśli chcesz stać się jednym z właścicieli niezawodnych samochodów udaj się do salonu Honda Karlik nad poznańską Maltą. Znajdziesz tam zarówno samochody dostępne od ręki, jak również skonfigurujesz Hondę swoich marzeń.

Zapraszamy

Honda Karlik ul. Baraniaka 4

Poznań-Malta

Dołącz do nas na Facebooku oraz Instagramie i bądź na bieżąco z nowościami w marce Honda!

źródło: https://hondanews.eu/pl/pl/cars/media/pressreleases/363736/honda-zwyciezca-raportu-jakosci-2022