F-Type Heritage 60 Edition – jedyny w Polsce, tylko w Jaguar Karlik.

Jaguar

SV Bespoke 1 of 60… To treść przepięknej tabliczki znamionowej, która zdobić będzie wnętrze limitowanej do 60 sztuk na świat edycji specjalnej F-TYPE Heritage 60 Edition, zbudowanej na bazie 575-konnej wersji R z napędem na obie osie.

Jest to hołd dla legendarnego Jaguara E-Type, który w marcu 2021 będzie obchodził swoje 60. urodziny i z tej właśnie okazji specjaliści z oddziału SV Bespoke własnoręcznie przygotują limitowanego F-Type.
Z zewnątrz najbardziej charakterystyczny jest jednolity zielony lakier Sherwood z palety typu E, którego Jaguar nie oferował od lat 60, dodatkowo kute 20-calowe felgi ze stopu metali lekkich Diamond-Turned Gloss Black, akcentami zewnętrznymi Gloss Black i Chrome oraz czarnymi zaciskami hamulcowymi. Edycja dostępna będzie w nadwoziu coupe i cabrio.
Wewnątrz dedykowane dwukolorowe wykończenie wnętrza skórą Windsor w barwach Caraway i Ebony, standardowo niedostępne w F-Type, aluminiowe akcenty nawiązujące do E-Type, wspomniana wcześniej tabliczka znamionowa oraz liczne detale przypominające użytkownikowi o tym z jak bardzo wyjątkowym samochodem obcuje…
Tak nietuzinkowe wersje to nasza specjalność, wymaga ona sporo odwagi, jeszcze więcej umiejętności handlowych zespołu, ale również świetnej znajomości rynku, dlatego możemy się już pochwalić, że takie auto będzie u nas dostępne w wersji Coupe!
1/60 na świecie.
1/1 w Polsce!
To najwyższy poziom indywidualizmu…
Pisząc ten post, na samą myśl uśmiech nie schodzi nam z ust, jesteście ciekawi?
Takie cuda tylko w Jaguar Karlik!
Zerknijcie na krótki film prezentujący wyjątkowe detale tej wersji klikając TUTAJ lub podziwiajcie fotografie poniżej: