Ekstremalnie ekstremalna Nowa Dacia.

Dacia

Dacia idzie ekstremalnie!

Dacia, marka będąca synonimem outdooru, wprowadziła szereg aktualizacji do swojej gamy, w tym nową wersję wyposażenia Extreme.

Plan strategiczny Renaulution przedstawiony w styczniu 2021 roku przez Lucę de Meo, dyrektora generalnego Grupy Renault, wyznaczył jasny plan działania dla Dacii m.in. poszerzanie terytorium poprzez wykorzystanie ostatnich 15 lat sukcesu marki.

Od dwóch lat Dacia z precyzją realizuje strategię Renaulution. Po pierwsze, wprowadzając Bigster Concept jako wyraźny sygnał, że marka wkracza do segmentu C. Po drugie, w 2022 r., potwierdzając swoją nowoczesną i unikalną pozycję marki, prezentuje nową identyfikację wizualną, po której następuje wprowadzenie jasnych wartości przewodnich. Te trzy wartości – „niezbędny i fajny”, „solidny i outdoorowy” oraz „eko-inteligentny: przystępny cenowo i ekologiczny” – wyznaczają jasny kierunek dla Dacii wkraczającej w nowy rozdział.

Dacia Extreme może poszczycić się designem subtelnie inspirowanym wspaniałą przyrodą z nowymi materiałami i innowacyjnymi funkcjami.

Aby zapewnić optymalną przyczepność na wszystkich nawierzchniach, Sandero Stepway Extreme i Jogger Extreme są standardowo wyposażone w funkcję Extended Grip, podczas gdy Duster Extreme może liczyć na bardzo wydajną przekładnię 4×4.

Innowacyjny pakiet Sleep Pack zamienia Dacię Jogger w sypialnię w ciągu kilku minut, dając żądnym przygód klientom możliwość dłuższego przebywania na świeżym powietrzu.

Dacie w wersji Extreme możecie zobaczyć w salonie Dacia Karlik w Poznaniu, u autoryzowanego dealera tej marki.