Pracownik myjni samochodowej

 

Dołącz do zespołu Dealera Roku Jaguar Land Rover Polska 21/22
M.Karlik Sp. Komandytowa, Autoryzowany Dealer Jaguar & Land Rover.
W związku z dynamicznym rozwojem Naszej Firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik myjni samochodowej

 

Oferujemy:

  • umowa o pracę, pakiet benefitów,
  • możliwość rozwoju (równocześnie rosnące wynagrodzenie),
  • gwarancję stabilności i stałość zatrudnienia,
  • pracę w renomowanej firmie.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na myjni
  • wysoka kultura techniczna i estetyczna w realizacji zadań (dokładność i sumienność),
  • prawo jazdy kat B.,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość detailingu samochodowego – mile widziana.

 

Aplikację prosimy wysyłać na adres: e-mail: hr_rekrutacja[at]karlik.poznan.pl

 

aby po zakończeniu rekrutacji Twoja aplikacja pozostała w bazie danych kandydatów do pracy M. Karlik sp. k. w celu innych rekrutacji, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę:

„Wyrażam zgodę dla M. Karlik sp. k. na przetwarzanie danych osobowych dla przyszłych procesów rekrutacji”.

aby Twoja aplikacja była przekazana do naszych spółek powiązanych tj. Grupa Karlik Sp. J., Karlik Sp. j., Karlik Sp. z o.o.., Firma Karlik Sp. J, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę:

„Wyrażam zgodę na przekazanie mojej aplikacji do spółek powiązanych tj. Grupa Karlik Sp. J, Karlik SP. J., Karlik Sp. z o.o., Firma Karlik SP. J. w celu przetwarzania moich danych osobowych, w tym danych kontaktowych, dla ich procesów rekrutacji”.

Informacja o ochronie danych osobowych:

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest M. Karlik Sp.k. w Poznaniu przy ul. Kaliskiej 24,dostępna pod danymi kontaktowymi(e-mail: hr_rekrutacja[at]karlik.poznan.pl, tel. 61 652 50 60). Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, który jest dostępny pod adresem e-mail: iodojaguarlandrover[at]karlik.poznan.pl

Posługujemy się danymi osobowymi, żeby ocenić Twoje kwalifikacje, zdolności i umiejętności do pracy na stanowisku, na które aplikujesz, jak również wybrać odpowiednią osobę do pracy u nas. Posługujemy się danymi osobowymi na podstawie przepisów prawa w związku z chęcią zawarcia z Tobą odpowiedniej umowy. Ponadto na podstawie Twojej zgody, w zakresie danych innych niż ww., które nam przekazujesz w swojej aplikacji. Mamy także uzasadniony interes w tym, aby sprawdzić Twoje umiejętności i zdolności podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Będziemy przechowywać Twoje dane przez czas związany z okresem rekrutacji i ewentualnymi roszczeniami z nią związanymi, a w przypadku zgody do czasu jej wycofania, lecz nie dłużej niż przez okres 3 miesięcy. Dane mogą być przekazywane podmiotom pomagającym nam w procesie rekrutacji np. firmom IT itp., a w innych przypadkach uprawnionym organom państwowym.

Masz prawo dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania a ponadto wycofania zgody, co pozostaje jednak bez wpływu na okres przed jej wycofaniem, jak również wniesienia sprzeciwu gdy przetwarzamy dane na podstawie uzasadnionego interesu prawnego. Jeśli chcesz skorzystać z tych praw napisz do nas iodojaguarlandrover[at]karlik.poznan.pl

W każdym czasie przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, z siedzibą w Warszawie, ul. Stawki 2. Podanie danych jest konieczne ze względu na chęć udziału w procesie rekrutacji. Brak podania danych spowoduje, że nie weźmiesz udziału w rekrutacji.