Aplikator folii samochodowych PPF

Karlik Poznań

Aplikator Folii Ochronnej PPF

Poszukujemy bardzo doświadczonego Aplikatora Folii Ochronnej PPF, który dołączy do

naszego zespołu w studiu detailingowym. Osoba na tym stanowisku będzie

odpowiedzialna za profesjonalne i precyzyjne nakładanie folii ochronnej na pojazdy,

zapewniając ochronę lakieru przed uszkodzeniami mechanicznymi, kamieniami, owadami i innymi czynnikami zewnętrznymi.

Obowiązki:

  • Precyzyjna aplikacja folii ochronnej PPF na różne obszary pojazdu, takie jak przednie zderzaki, maski, lusterka, nadkola itp.
  • Przygotowywanie powierzchni samochodów przed aplikacją folii, w tym usuwanie

drobnych zadrapań, polerowanie i dokładne czyszczenie.

  • Wykonywanie diagnozy stanu lakieru i identyfikacja ewentualnych problemów, które mogą wpłynąć na proces aplikacji folii.
  • Odpowiedzialność za utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy oraz zachowanie odpowiednich standardów bezpieczeństwa.
  • Konsultacja z klientami w celu zrozumienia ich oczekiwań dotyczących estetyki i ochrony pojazdu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w aplikacji folii ochronnej PPF na różnych typach pojazdów, w tym

luksusowych i sportowych.

  • Znajomość i umiejętność obsługi różnych rodzajów folii ochronnej oraz sprzętu

związanego z aplikacją.

  • Doskonałe umiejętności manualne, precyzja i zdolność do pracy z detalami.
  • Znajomość najnowszych trendów i technologii związanych z branżą detailingową.
  • Komunikatywność, profesjonalizm i umiejętność efektywnej współpracy z innymi członkami zespołu.

Benefity

  • Kartę Multisport
  • Prywatna opieka medyczna z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Zgłoś swoją aplikację bezpośrednio przez stronę: https://karlik.traffit.com/public/form/a/aGdZPQ==