Hurtowa Sprzedaż Części

ORYGINALNE CZĘŚCI ZAMIENNE DO MAREK:
RENAULT, DACIA, PSA, HONDA, HYUNDAI, LAND ROVER, JAUGUAR , VOLVO

 

Dział sprzedaży hurtowej części zamiennych powstał z myślą o klientach, którzy cenią sobie profesjonalizm, oszczędność czasu oraz na co dzień mają do czynienia z kompleksową naprawą i obsługą pojazdów.

Decydując się na zakup samochodu, skrupulatnie sprawdzamy każdy najdrobniejszy szczegół. Chcemy mieć pewność, że ten wybór zapewni nam bezpieczeństwo oraz komfort w czasie jazdy. Taką zasadą powinniśmy kierować się również podczas wyboru części zamiennych, warto kupować oryginalne i sprawdzone produkty.

W Karlik Hurtowa Sprzedaż Części gwarantujemy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Z nami zyskują Państwo pewność, że otrzymają produkty najlepszej jakości.

Oferujemy przy stałej współpracy konkurencyjne ceny, szybką dostawę i bezpłatne wysyłki na terenie całego kraju, krótkoterminową realizację zamówień oraz fachową pomoc techniczną w doborze zamawianych części zamiennych.

Jeżeli jesteście Państwo zdecydowani czerpać korzyści ze współpracy z nami – serdecznie zapraszamy!

Jesteśmy również dostępni na platformach : INNOVATION GROUP , DYNA PARTS , AUTOSFERA 33 oraz PCNP

„Czyszczenie magazynu – OSTATNIE SZTUKI W PROMOCYJNYCH CENACH":
Kliknij – sprawdź czy nie mamy na magazynie części, która Cię interesuje,  następnie skontaktuj się z Doradcą i zaproponuj cenę zakupu. 

Poznań-Baranowo

ul. Poznańska 30 

62-081 Przeźmierowo

NIP: 782-23-77-970

Zapytania prosimy składać pod adresem: hurt@karlik.poznan.pl


Nasi Doradcy: 


Jerzy Sobusiak

Doradca Handlowy Hurtowej Sprzedaży Części  (Renault-Dacia)

j.sobusiak@karlik.poznan.pl

tel. 883-359-129

 

Daniel Świderski

Doradca Handlowy Hurtowej Sprzedaży Części (Peugeot-Opel-Citroen)

tel. 664-037-291

d.swiderski@karlik.poznan.pl

 

Tomasz Figan

Doradca Handlowy Hurtowej Sprzedaży Części (Peugeot-Opel-Citroen)

t.figan@karlik.poznan.pl

tel. 880-348-558

 

Oskar Bromski

Doradca Handlowy Hurtowej Sprzedaży Części (Volvo)

o.bromski@karlik.poznan.pl

tel. 664-037-682

 

Tomasz Nowak

Doradca Handlowy Hurtowej Sprzedaży Części  ( Honda)

tomasz.nowak@karlik.poznan.pl

tel. 882-432-577


Patryk Kiesling

Przedstawiciel handlowy VPR

p.kiesling@karlik.poznan.pl

tel. 734-217-388


Michał Kubacki

Doradca Handlowy Hurtowej Sprzedaży Części  ( Hyundai )

tel. 734-211-480

m.kubacki@karlik.poznan.pl


Wojciech Rozmiarek

Dyrektor Sprzedaży Hurtowej Części

w.rozmiarek@karlik.poznan.pl 

tel. 602-310-742