W pełni elektryczny Peugeot 208 z 30% dopłatą rządową – co powinieneś o nim wiedzieć.

Peugeot

W przygotowanym materiale zaprezentujemy Państwu najważniejsze informacje dotyczące nowego Peugeota e-208 czyli wersji elektrycznej modelu Peugeot 208, który otrzymał tytuł The Car Of The Year 2020 .

Oczywiście na pełną prezentację zapraszamy do naszego salony Peugeot Karlik do podpoznańskiego Baranowa, przy ul. Poznańskiej 22. Oczywiście możemy przygotować dla Państwa prezentację on-line podczas wideorozmowy. Wystarczy, że skontaktujecie się Państwo telefonicznie lub emailowo z naszymi salonem i ustalicie najdogodniejszą formę kontaktu.

Stylistyka – Atletyczny i zmysłowy design

Nowy PEUGEOT 208 ma silną osobowość, którą widać na pierwszy rzut oka. Niskie nadwozie z długą maską o zmysłowych kształtach świadczy o uwodzicielskim sportowym charakterze. Żywe i oryginalne kolory lakieru sprawiają, że nowy PEUGEOT 208 nie przejedzie niezauważony! Dach w kolorze Black Diamondi, nadkola i obramowania szyb w błyszczącym czarnym kolorzei oraz diamentowane felgi z nakładkamii podkreślają zdecydowany charakter auta.

Nowe wrażenia z jazdy

Jazda samochodem w 100% elektrycznym jest źródłem nowych doznań:
– płynna jazda bez szarpnięć,
– mocne przyspieszenie dzięki wysokiemu, natychmiast dostępnemu momentowi obrotowemu,
całkowicie cichy silnik,
– 0 g emisji CO2 podczas jazdy

Wymierne oszczędności

Obniż koszty dzięki:
– niższemu kosztowi prądu w porównaniu do cen paliwa,
– niskim kosztom eksploatacji dzięki mniejszemu zakresowi przeglądów,
– wykorzystaniu trybu ECO.

Prosta obsługa

Szybkie i intuicyjne ładowanie akumulatora ułatwia codzienną eksploatację. Dzięki różnym sposobom ładowania oraz nawigacji online możesz w każdej chwili znaleźć punkt ładowania, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.
Aplikacja MyPeugeot pozwoli Ci także zdalnie sterować niektórymi funkcjami samochodu, takimi jak ładowanie akumulatora i wstępne ogrzewanie kabiny.
Ponadto gdy potrzebujesz większego zasięgu, Mobility Pass umożliwi Ci wynajem samochodu z silnikiem spalinowym w korzystnej cenie (dostępne w 2020 roku).
Wyróżniający się styl

Nowego PEUGEOT e-208 można nieomylnie rozpoznać po zewnętrznych elementach: monogramie „e” i logo lwa, które zmienia odcień w zależności od kąta patrzenia, osłonie chłodnicy w kolorze nadwozia, błyszczących czarnych nadkolach, diamentowanych felgach aluminiowych 17’ z wstawkamii poprawiającymi aerodynamikę.

Stymulujący PEUGEOT i-Cockpit® 3D

W środku nowy PEUGEOT e-208 wyróżnia się wyrafinowaną tapicerką z Alcantary© i tkaniny Grévali. Jednocześnie samochód zachowuje przestronne wnętrze dla Twojego komfortu i komfortu Twoich pasażerów.
Informacje dotyczące jazdy są łatwo dostępne na cyfrowym panelu 3D i wyświetlane na wzór hologramu lub na ekranie dotykowym. Możesz teraz w pełni skupić się na przyjemności prowadzenia:
– Tryby jazdy: Eco/ Normal/ Sport
– Pozostały zasięg
– Animowane grafiki, pokazujące np. tryb działania układu napędowego w czasie rzeczywistym.

Nowy silnik elektryczny

Silnik o mocy 100 kW (136 KM) i momencie obrotowym 260 Nm dostępnym już w chwili startu to gwarancja mocnych doznań i frajdy z jazdy cichym i komfortowymi samochodem.

Mocny akumulator

Nowa zelektryfikowana platforma modułowa e-CMP została opracowana z uwzględnieniem miejsca na akumulator wysokonapięciowy o dużej pojemności 50 kW, a jednocześnie pozwala zachować dużo miejsca w kabinie i pojemny bagażnik. Akumulatori ma 8-letnią gwarancję do przebiegu 160 tys. km na 70% pojemności.

Ładowanie w domu i w pracy

PEUGEOT e-208 można naładować z klasycznego gniazda domowego przy użyciu przewodu dostarczonego z samochodem w ciągu 24 godzin.
Możesz również znacznie szybciej i bezpiecznie naładować akumulator e-208 z oferowanego przez nas urządzenia Wallbox. Pełny cykl ładowania może zostać skrócony do 7 godzin i 30 minut w przypadku Wallboxa o mocy 7,4 kW.
Nie musisz również martwić się o jego instalację, ponieważ zaproponujemy Ci rozwiązanie skrojone specjalnie dla Ciebie.

Ładowanie ze stacji publicznych

Układ chłodzenia akumulatora pozwala na zastosowanie ładowarek o mocy 100 kW i naładowanie do 80% pojemności w ciągu 30 minut.

TRYBY JAZDY
Nowy elektryczny samochód miejski PEUGEOT e-208 oferuje trzy tryby jazdy:

Eco – zapewniający maksymalny zasięg dzięki odpowiednim ustawieniom
Normal – dla optymalnego komfortu podczas codziennego użytkowania
Sport – ukierunkowany na osiągi i doznania z jazdy, maksymalną moc i moment obrotowy (przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 8,1 s)

TRYBY HAMOWANIA
Funkcja „Brake” zapewnia dwa tryby hamowania silnikiemi umożliwiające ładowanie akumulatora podczas zwalniania:
umiarkowany – zapewniający doznania zbliżone do jazdy samochodem z silnikiem spalinowym
wzmocniony – zapewniający hamowanie silnikiem kontrolowane pedałem gazu.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Salonem Peugeot Karlik:

tel. 61 652-51-00

email: karlik@peugeot.com.pl

Strona:dealer.peugeot.pl/karlik

FB: www.facebook.com/peugeotkarlik/