Transtone Logistics x Renault Karlik.

Flota Renault Master Karlik
Renault

Firma Transtone Logistics powiększyła swoją flotę o nowe samochody marki Renault.

Co jest lepsze od Renault Master? Renault Master w ilości 15 sztuk w różnych konfiguracjach! Dziś nasz najnowszy salon Renault Karlik w Poznaniu miał przyjemność przekazać nową flotę samochodów dostawczych marki Renault firmie Transtone Logistics – renomowanej, działającej od 2000 roku na rynku firmy transportowej. Wyposażenie nowych samochodów zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić kierowcom największy komfort jazdy oraz pełne bezpieczeństwo. Podczas przekazania samochodów, mieliśmy ogromną przyjemność porozmawiać z Panem Damianem Tomiak, Prezesem Zarządu firmy Transtone Logistics , wizjonerem, który stawia na jakość i ludzi.

Flota Renault Master Karlik

Dlaczego marka Renault?

Obecnie w trakcie testów posiadamy cztery marki busów. Na przestrzeni lat pod każdym względem najlepiej wypada marka Renault, dlatego jej samochody stanowią blisko 95% naszej floty. Składa się na to zarówno cena, jakość wykonania, jak i nowy design, który nadaje firmie nowoczesny wizerunek. Dodatkowo niskie koszty eksploatacji. Jednym słowem dobry stosunek jakości do ceny. Nie jest to na pewno nasz ostatni zakup i już wkrótce będą prowadzone rozmowy nad kolejnymi transakcjami z Renault Karlik.

Czym kierował się Pan przy wyborze samochodów do swojej floty?

Przede wszystkim najwyższą jakością obsługi, którą otrzymałem z ramienia Pana Szymona Wiertelaka. Zrozumienie potrzeb moje firmy i znalezienie najlepszych rozwiązań było dla mnie kwestią nadrzędną. Drugim aspektem był serwis. Fundamentalna jest przepustowość na serwisie, ilość samochodów, które jest on w stanie przerobić. Czas jest kluczowy, a samochody muszą na siebie pracować. Jednym słowem sprzedaż nie działa bez serwisu, a serwis bez sprzedaży i w Renault Karlik zarówno jedno, jak i drugie jest na poziomie spełniającym moje oczekiwania. Trzeci element to bliskość, nareszcie doczekaliśmy się konkretnego przedstawiciela Renault w naszym okręgu, w pobliżu naszej firmy. 

Flota samochód firmy Transtone Logistics jest charakterystycznie oznakowana i nie da się przejechać obok niej obojętnie, czy uczestniczył Pan również w tworzeniu projektu oklejenia samochodów?

Tak, u mnie wszystko musi być poukładane, jak garnitur z krawatem i koszulą. Uczestniczę w każdym procesie, który odbywa się w naszej firmie, żyję tym. Od koloru, przez stylistykę, po oklejenie samochodów. Samochód to również nasza reklama i jak każdy element w firmie, musi być na najwyższym poziomie.

Poniżej klika ujęć reprezentacyjnej floty samochodów. Firmie Transtone Logistics dziękujemy za zaufanie i życzymy licznych sukcesów na arenie międzynarodowej.

samochody dostawcze renault

master

renault karlik