Track Day Karlik 2023

Track Day Karlik wraca w 2023 roku na Tor Poznań z jeszcze większym rozmachem i nowymi pomysłami!

Po udanym evencie we wrześniu 2022 roku i bardzo pozytywnych opiniach zebranych od uczestników, postanowiliśmy powtórzyć ten sukces. Przygotowaliśmy jeszcze bardziej rozbudowany program na ten sezon!

Każde wydarzenie będzie się składać z części porannej oraz części popołudniowej.

08:00 – 13:00 Szkolenie na Torze Poznań

13:00 – 18:00 Track Day z 5 sesjami po 20 minut każda

Szkolenia.

Szkolenia na Torze Poznań przeprowadzone pod okiem ekspertów z branży motorsportu, którymi będą instruktorzy z firmy MotoSkills pod przewodnictwem doskonale znanego w branży Jarosława Chomicza.

Program szkolenia podzielony jest na 3 etapy (poziomy).

Każdy będzie mógł wziąć udział w danym szkoleniu poprzez zapisanie się (wykupienie biletu) na interesujący poziom. Można wybierać spośród 3 poziomów. Nie trzeba brać udziału w każdym ale zachęcamy ponieważ dla tych osób, które wezmą udział w 3 Szkoleniach i 3 Track Day-ach przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody. Nagrody rozlosujemy spośród uczestników obecnych na ostatnim wydarzeniu 6 września 2023 roku – zaufajcie nam nagrody będą atrakcyjne!

Track Day.

W drugiej części dnia (popołudnie) po szkoleniach, od godziny 13:00 do 18:00 odbywać się będzie Track Day. Uczestników dzielimy na grupy według umiejętności i poziomu zaawansowania. Podobnie jak ostatnio, będziecie mogli dołączyć do zabawy i małej rywalizacji zamawiając popularny transponder” czyli kostkę do pomiaru prędkości.

Do realizacji powyższego przygotowaliśmy bardzo szeroką siatkę biletów, w której z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Nowość jaką wprowadzamy, to karnet na cały dzień lub karnet na wszystkie 3 daty i wydarzenia! co pozwoli nieco zaoszczędzić a już na pewno zapewnić sobie miejsce i udział w wydarzeniach.

Daty wydarzeń:

  • 19.04.2023
  • 12.07.2023
  • 06.09.2023

Masz pytania?

Zobacz więcej na dedykowanej stronie wydarzenia: www.trackdaykarlik.pl

Bilety https://trackdaykarlik.pl/sklep/