Sprawdź zdobywcę tytułu „Car of the Year 2020” podczas jazdy próbnej.

Peugeot

W poniedziałek 2 marca w Genewie nowy PEUGEOT 208 został wybrany Samochodem Roku 2020 przez jury składające się z 60 europejskich dziennikarzy samochodowych. Samochód ten w wersji z silnikiem spalinowym i elektrycznym dostępny jest od końca zeszłego roku w ofercie salonu Peugeot Karlik w podpoznańskim Baranowie, gdzie wszyscy chętni mogą osobiście przetestować ten model podczas jazdy próbnej. Odwiedzający nasz salon znajdą w nim także wersję w pełni elektryczną czyli Peugeota e-208.

Jury doceniło nie tylko jednostki napędowe zastosowane w tym modelu, ale również wyrazistą stylistykę i zaawansowane technologie, którymi imponuje nowy PEUGEOT 208. Niepowtarzalny design, nowoczesna linia, a przede wszystkim niepowtarzalne wrażenia podczas jazdy sprawiły, że samochód ten odniósł ogromny sukces rynkowy i został pierwszym PEUGEOT z „serii 2”, który zdobył ten prestiżowy tytuł. Jest to szósty model marki, który został wybrany „Samochodem Roku”.

Nowy PEUGEOT 208, zdobywca tytułu „Car of the Year 2020”, zdecydowanie wyłamuje się z kanonów obowiązujących w segmencie B. Jak już wspominaliśmy jest on dostępny w wersji z silnikiem elektrycznym lub spalinowym, dając kierowcom możliwość pełnego wyboru. Stylistyka modelu, z reflektorami typu LED z charakterystycznym układem przypominającym potrójny ślad pazurów, doskonale oddaje DNA marki. Wyraziste nadkola i tylne błotniki nawiązują do kultowej wersji Peugeot 205 „Sacré numéro”. PEUGEOT i-Cockpit® 3D z wyświetlaczem umieszczonym na linii wzroku kierowcy, kompaktową kierownicą i ekranem dotykowym to przykład innowacyjnego rozwiązania, które nie tylko jest estetyczne, ale przede wszystkim zwiększa bezpieczeństwo.

Sprawdź osobiście ten samochód podczas jazdy próbnej..

Napisz do nas: karlik@peugeot.com.pl
Zadzwoń i umów się na jazdę próbną: 61 652-51-00