Robo-pies w salonie Hyundai!

Hyundai

Nowy wymiar mobilności. ROBO-pies w salonie Hyundai

 

Prosto z targów CES w Las Vegas do salonu Hyundai– SPOT robo-pies firmy Boston Dynamics zawitał do salonu Hyundai Karlik. Pasjonaci, członkowie środowisk akademickich i badawczych, pracownicy firm technologicznych oraz dzieci. Wszystkich tych, podczas minionego tygodnia łączyło jedno – zamiłowanie do robotyki i chęć poznania przyszłości.

Tym, którzy zastanawiają się skąd robot w salonie Hyundai śpieszymy z informacją!

Od lat marka prężnie rozwija się w kierunku elektromobilności oraz robotyki, stąd decyzja Hyundai Motor Group o zakupie firmy Boston Dynamics. W obszarze robotyki Hyundai dąży do rozwoju zaawansowanych technologii, które poprawią jakość życia i bezpieczeństwo ludzi. Firma postrzega robotykę i mobilność jako kompletną całość, w której rozwój jednej napędza drugą.
Po prezentacji do dyspozycji uczestników była gama samochodów elektrycznych Hyundai m.in. IONIQ 5 najnowszy elektryczny SUV marki.
SPOT był obecny w salonie zaledwie przez klika dni, natomiast samochody elektryczne zarówno w Hyundai Karlik w Poznaniu jak i w Baranowie są na co dzień. Dlatego wszystkich chętnych i ciekawych możliwości jezdnych samochodów elektrycznych zapraszamy do salonów.

Hyundai Karlik Poznań-Franowo ul. Torowa 10

Hyundai Karlik Baranowo koło Poznania ul. Poznańska 22.

Chcesz być na bieżąco z nowinkami w marce Hyundai? Dołącz do nas: