Premierowo na Poznań Motor Show!

Renault

NOWOŚCI OD RENAULT NA POZNAŃ MOTOR SHOW!

Po długiej przerwie powróciły na mapę Poznania! Targi Motor Show! Niesamowite wydarzenie, które przyciągnęło grono miłośników motoryzacji. Można pokusić się o stwierdzenie, że frekwencja przerosła oczekiwania wszystkich! A to za sprawą nowości, które czekały na odwiedzających m.in. na stoisku Renault Karlik.

Pierwszy raz w Polsce, sprowadzone specjalnie na Poznań Motor Show na stoisko Renault Karlik, nowe Megane E-tech Electric! W pełni elektryczne, zachwycające, zaprojektowane całkowicie od podstaw. Linia nadwozia, detale, najnowocześniejsza technologia – to wizja przyszłości i nowe spojrzenie producenta na motoryzacje. Na stoisku Renault można było zobaczyć, jak wygląda przyszłość oczami francuskiego producenta. Widok zachwycał!

Nie lada gratką dla fanów podróżowania i wolności, było również nowe Renault Trafic w zabudowie kamperowej. Ten samochód to coś więcej niż pojazd to istny dom na kółkach! Auto prezentuje się tak samo dobrze jak prowadzi. Pokochali je zarówno dorośli jak i dzieci. Z dobrych wieści, samochód jest dostępny w salonie Renault Karlik! Już dziś możesz udać się do salonu i zamówić kampera, o jakim marzysz.

kamper renault trafic karlik poznan

Jak widać, ekipie Renault Karlik również bardzo przypadł do gustu! 😉

kamper renault trafic karlik poznan

Zainteresowanych kamperem zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem w tej dziedzinie 🙂

Dominik tel. +48 884 200 460

ul. Torowa 12, Poznań-Franowo