Poznańska premiera nowej Hondy Hornet! 24-25.02.2023

Honda Motocykle

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych marką Honda i jej nowościami na poznańską premierę Hondy Hornet CB750!

  • Czas i data: premiera odbędzie się 24 i 25 lutego 2023 roku (pt. 08:00 18:00 i sb. 09:00-14:00)
  • Miejsce: Honda Karlik Motocykle ul. Baraniaka 4, 61-131 Poznań (bezpłatny parking przed salonem)
  • Program: Udział w premierze rzecz jasna bezpłatny, za to atrakcji sporo!

 

Dołącz do premiery i zapisz się już dzisiaj – przejdź do wydarzenia 

 

Piątek:

Zaczynamy w piątek od 08:00 do 18:00 – tego dnia będziecie mogli zobaczyć nowy model Horneta, usiąść, odpalić i zobaczyć jak brzmi. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Wasze pytania a co najważniejsze będziecie mogli złożyć zamówienie na motocykl i skorzystać z atrakcyjnych warunków – które tylko podczas weekendowej premiery:

Do każdego złożonego zamówienia podczas premiery przewidzieliśmy atrakcyjną nagrodę (1 nagroda na 1 zamówienie) w sumie aż 15 nagród – oferta jest limitowana i dotyczy 15 pierwszych zamówień – czy kto pierwszy ten lepszy!

Sobota:

W sobotę 25 lutego, będzie się działo zdecydowanie więcej!

Startujemy już od 09:00 i będziemy na Was czekać w specjalnie przygotowanej strefie salonu. A w niej: przekąski z kraju kwitnącej wiśni, wiele informacji na temat nowego modelu oraz sam motocykl. P

Podobnie jak w piątek, zainteresowani będą mogli złożyć zamówienie i wybrać jedną z 15 nagród jakie przewidzieliśmy – decyduje kolejność złożonych zamówień i zasada „kto pierwszy ten lepszy”.

Od godziny 11.00 startuje oficjalna prezentacja modelu, podczas której będziemy omawiać i pokazywać najnowsze rozwiązania wprowadzone do nowego „Szerszenia”. Pokażemy także poprzedni model Horneta, gdzie będziemy mogli zobaczyć na własne oczy jak bardzo zmienił się ten model i technologia.

Całość umili poczęstunek w postaci przekąsek o rodowodzie japońskim i azjatyckim.

Poza tym będziemy do Waszej dyspozycji jako zespół Karlik Motocykle – czyli wszystkie nasze marki motocyklowe: Honda, Kawasaki, MV Agusta. Salony będą otwarte, będziecie mogli zwiedzać i testować nowości producentów na rok 2023 a my Wam w tym pomożemy!

Koniec planujemy na godzinę 14.00.

Potrzebujesz więcej informacji na temat modelu Honda Hornet 2023 – wejdź tutaj

Startujemy w piątek 24 lutego od 08:00!

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu: 

Telefon: 61 677 52 00

E-mail: motocykle@karlik.poznan.pl