Grupa Karlik podczas Poznań Moto Fest.

Prawdziwy klimat różnorodności i wakacji zagościł w ostatni weekend czerwca na Międzynarodowych Targach Poznańskich!

 

Grupa Karlik podczas Poznań Moto Fest zaprezentowała pełne portfolio swoich marek. Spotkanie to było istną ucztą dla fanów zarówno czterech, jak i dwóch kółek.

Najmłodszymi markami wśród zaprezentowanych były Renault i Dacia. Na co dzień mieszczące się przy ul. Torowej 12 na poznańskim Franowie. Na stoisku mogliśmy podziwiać niezwykle docenianego przez klientów: suva Dacię Duster, którego wyrazista stylistyka i obłędny kolor przyciągał uwagę odwiedzających.

Na fanów dynamicznej jazdy czekało Renault Megane R.S.

Natomiast Ci, którzy szukają elektrycznego pojazdu mogli na żywo dowiedzieć się wszystkiego o Renault ZOE.

Hyundai postawił na różnorodności prezentując na swoim stoisku szeroki wachlarz modeli. Na czele samochodów w pełni elektrycznych stanął Hyundai IONIQ oraz Hyundai Kona. Sympatykom SUVów zaprezentowano w kolejności: designerską Konę, rodzinnego Tucsona oraz prestiżowe Santa Fe. Nie zabrakło również wyjątkowo dynamicznego i zwinnego okazu jakim jest Hyundai i30 N.

 

A co przygotował dla nas salon japońskiej marki Honda? Tak naprawdę wszystko! Honda Karlik zaprezentowała pełna gamę oferowanych modeli, w tym premierowo hybrydową Hondę Jazz, w całkowicie odmienionej odsłonie. Nie zabrakło również sprawdzonych reprezentantów marki czyli przestronnego SUVa Hondy CR-V oraz sportowego i wyróżniającego się Civica, również w wersji Type R.

Nie zapomniano również o miłośnikach jednośladów, Honda Karlik Motocykle zaprezentował aż 6 najnowszych modeli.

Z ramienia francuskiej reprezentacji, prócz marki Renault firma Karlik zaprezentowała również samochody Peugeot! Na stoisku odwiedzający mogli podziwiać w pełni elektrycznego e-208 oraz hybrydową wersję luksusowego 508! Na tych natomiast, którzy potrzebują przestrzeni i wsparcia w swoim biznesie czekał Peugeot Rifter.

Imponująca ekspozycja brytyjskich marek Jaguar oraz Land Rover przyciągnęła szczególną uwagę zwiedzających. Wśród zaprezentowany modeli znalazł się: Jaguar E-Pace, XE oraz F-Pace oraz Land Rovery Discovery Sport i Range Rover Evoque.