#HyundaiOnLine

Hyundai

Rozmowy online z salonu Hyundai Karlik! 🎥

Przygotowaliśmy rozwiązanie, dzięki któremu każdy będzie miał możliwość za pomocą wideo rozmowy obejrzeć wymarzony samochód i porozmawiać z naszym handlowcem 🚗🚙

Poniżej przedstawiamy kilka perełek dostępnych w naszym salonie:

Hyundai i20

Miejski samochód spełniający wymogi ekonomicznej i bezpiecznej jazdy. Fenomenalna zwrotność, ciekawy wygląd, duża przestrzeń we wnętrzu i spory bagażnik – taki właśnie jest Hyundai i20.

 

Hyundai i30

Auto, które żadnych wyzwań się nie boi! Uniwersalny na co dzień, dynamiczny podczas pokonywania długich kilometrów, wygodny dla całej rodziny. Hyundai i30 to kwintesencja kompaktowego auta.

Hyundai i30

 

Hyundai Ioniq Electric

Samochód bezemisyjny nie musi być nudny! Ekologiczny Hyundai IONIQ Electric to wyróżniający się z tłumu, cichy i dynamiczny samochód wprost stworzony do miejskich podróży.

 

Hyundai Kona

Wyróżniający się styl, dynamiczna sylwetka, zwinność w mieście oraz pewne prowadzenie na dłuższych trasach. Jeśli cenisz sobie te cechy to SUV Hyundai Kona jest dla Ciebie wyborem idealnym.

Hyundai Kona

 

Hyundai Tucson

Ponadczasowy styl połączony z fenomenalną praktycznością na co dzień. Hyundai Tucson to idealny przyjaciel każdego kierowcy na długie trasy i bezdroża.

 

Hyundai Santa Fe

Chcesz poczuć luksus i bezkompromisową wygodę połączoną z dynamiką i pewnością prowadzenia? Hyundai Santa Fe to najlepszy wybór właśnie dla Ciebie.

Hyundai Santa Fe

 

Sprawdź naszą aktualną ofertę i skontaktuj się z nami:

☎️ 61 677 53 00
👉 Hyundai Franowo: https://hyundaipoznan.otomoto.pl/
👉 Hyundai Baranowo: https://hyundai-poznan.otomoto.pl/