Dusterowy Zawrót Głowy!

Dusterowy Zawrot Głowy
Dacia

Pierwszy dzień wakacji, pierwszy taki rajd!

Klienci salonu Dacia Karlik wraz z rodzinami wzięli udział w nietypowej wyprawie.

Kilkanaście załóg będący jednocześnie posiadaczami Dacii Duster wyruszyło w drogę. Nie była to im jednak znana trasa, ponieważ punkty na niej i kierunek wyznaczał specjalnie stworzony na ten event roadbook. Jedyne co posiadali to tradycyjną mapę i punkty, do których musieli dotrzeć, aby rozwiązać zagadkę. Celem było dotarcie do mety, metą natomiast – tor off roadowy. Ale za nim o tym… od początku.

Sobotni, słoneczny poranek 26 czerwca 2022 roku. Na terenie salonu Dacia Karlik w Poznaniu parkuje ponad 15 Dusterów! Wszyscy to klienci Dacia Karlik i wszystkich łączy jeden wspólny cel: dobrze się dziś bawić!

Dacia Duster Karlik Poznań

Dzień rozpoczynają od krótkiego szkolenia – wprowadzenia. Jak pracować z roadbookiem? Jak dotrzeć do mety? Skupieni uczestnicy wsłuchują się w każde słowa instruktora. Na twarz niektórych pojawia się ekscytacja, na niektórych lekkie zamyślenie „czy dam radę”? Mały spoiler, wszyscy dali radę! 🙂

Dusterowy zawrót głowy Dacia Karlik Poznań

Wszyscy uczestnicy, dla dobrej rozpoznawalności otrzymali flagi na samochody, opaski odblaskowe oraz spersonalizowane numery – i ruszyli! Każda załoga co kilka minut opuszczała teren salonu, nie mogliśmy dopuścić do tego, aby pojawiła się pokusa podążania za rywalem!

Dusterowy zawrót głowy Dacia Karlik Poznań

Na miejscu, gdy każda z drużyn dotarła do celu, na uczestników czekał zasłużony poczęstunek. Nie wiedzieli jeszcze, że dopiero pierwsza połowa zadań za nimi. Musieli m.in. przejechać trial Dusterem na czas czy spakować Dacię Jogger na wakacje, również na czas! Ta konkurencja niewątpliwie sprawdzała umiejętność pracy zespołowej. Każda z załóg poradziła sobie z zadaniami, celująco.

Dacia Jogger

Dacia Karlik prócz kolejny konkurencji, przygotowała dla swoich klientów  również liczne atrakcję m.in. przejazd rajdowym Dusterem czy malowanie Dacii Spring – ulubiona zabawa najmłodszych gości 🙂 Wszystko zakończyło się wspólnymi rozmowami przy ognisku, wspólnym grillem i wręczeniem nagród dla najlepszych.

dusterowy zawrot glowy

Dacia Spring

 

Pełna relacja dostępna w mediach społecznościowych:

https://www.instagram.com/dacia_karlik/

https://www.facebook.com/daciakarlik

A chętnych na kolejną edycję zapraszamy do kontaktu! 🙂