Camper Renault Trafic w salonie Renault Karlik!

Renault

Marzysz o beztroskiej podróży z dala od zgiełku miasta i cywilizacji? Chcesz wybierać miejsce swojego pobytu, a nie dostosowywać się do dostępności miejsc w hotelu?

Z myślą o Tobie prezentujemy rozwiązanie, które umożliwi Ci pełną niezależność, zapewni bezpieczeństwo podróży, a przede wszystkim mnóstwo zabawy! Poznaj campera Renault Trafic: Twój nowy dom na kółkach!

 

Dzięki #RenaultTrafic camper możesz przenieść się w dowolne miejsce na ziemi🗺, a jednocześnie korzystać ze wszystkich udogodnień, które sprawią, że poczujesz się jak w prywatnym domku😊🏡. Piknik, grill, łapanie promienni słonecznych? Wszystko na wyciągnięcie ręki.

 

kamper renault poznan

Renault Trafic w zabudowie camperowej, którego klienci mogli zobaczyć podczas weekendowej ekspozycji w salonie Renault Karlik w Poznaniu, zaskoczył wielu swoją przestronnością, która bez problemu pomieści 4 osobową rodzinę lub paczkę znajomych.

renault camper karlik poznań

Poranna kawa, romantyczny wieczór? Pod kątem funkcjonalności ten camper to istne cudo! Każdy dzień podróży nim to nowa przygoda, której już zazdrościmy przyszłym posiadacza tego samochodu.

kamper renault karlik

Chcesz stać się jego posiadaczem? Zapraszamy do salonu Renault Karlik w Poznaniu, na Franowie. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy stworzyć campera z Twoich marzeń!

Przygoda jest na wyciągnięcie ręki! 🙂

Kamper renault karlik poznan

Zapraszamy do obejrzenia pełnej prezentacji modelu

Bezpośredni kontakt z naszymi doradcami:

☎️ Dominik – 884 200 460
☎️ Bartek – 882 366 843