A nagroda Flotowego Dealera Roku wędruje do…

Renault Dostawcze Poznań Karlik
Renault

RENAULT KARLIK, NAJLEPSZE!

Głosami czytelników Magazynu Fleet koncesjoner Renault Karlik w Poznaniu został nagrodzony tytułem Flotowego Dealera Roku! Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 21 czerwca 2022 r, w restauracji Warszawa Wschodznia by Mateusz Gessler. Głosowanie w plebiscycie trwało ponad pół roku, za pośrednictwem strony internetowej www.fleetderby.pl. Organizatorem jedenastej edycji plebiscytu była redakcja miesięcznika „Fleet. Auto w firmie”.

Nagrodę z ramienia Renault Karlik Poznań odebrał Dominik Jakubowski, Specjalista ds. Samochodów dostawczych i modyfikowanych. „Nagroda jest potwierdzeniem tego, że pomimo, że marka Renault jest najmłodsza z portfolio naszej grupy Karlik to idziemy w bardzo dobrą stronę. Mamy wiele ambitnych celów, które konsekwentnie realizujemy dlatego dziękujemy za to wyróźnienie.”

Renault Karlik jako koncesjoner samochodów Renault pomimo zaledwie 2-letniej obecności na ryku znajduje się w czołówce sprzedaży flotowej. Silną pozycję osiągniętą w tak krótkim czasie zawdzięcza m.in. indywidualnemu podejściu do Klienta i podejmowaniu się nietypowych i wymagających zamówień, takich jak: produkcja 4,5 tonowego Mastera z dzieloną przestrzenią ładunkową, osobnego transportu ciast w temperaturze 2-8 °C i osobną przestrzenią do transportu ciepłego pieczywa, czy zabudowy przystosowanej do przewozu gryzoni.

Znając potrzeby rynku i nabywców Renault Karlik umożliwia Klientom flotowym dostęp do samochodów elektrycznych, które firma może użyczyć do testów nawet na kilka dni. Kolejną przewagą jest własny Dział Finansowań oferujący przedsiębiorcom szeroki wybór produktów finansowych i ubezpieczeniowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb ich działalności.

W Renault Karlik Klient ma możliwość wyboru samochodów dla floty, doboru najbardziej korzystnego finansowania, a także oklejenia ich zgodnie z identyfikacją firmy. Klient otrzymuje wsparcie od A do Z, co czyni firmę jedną z wiodących na rynku.

 

Wszystkich poszukujących samochodów do swojej firmy, zarówno osobowych jak i dostawczych zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z Dominikiem Jakubowskim 884 200 460 lub do naszego salonu Renault Karlik w Poznaniu, przy ul. Torowa 12.