Camper Renault

Marzysz o beztroskiej podróży z dala od zgiełku miasta i cywilizacji? Chcesz wybierać miejsce swojego pobytu, a nie dostosowywać się do dostępności miejsc w hotelu?

Z myślą o Tobie prezentujemy rozwiązanie, które umożliwi Ci pełną niezależność, zapewni bezpieczeństwo podróży, a przede wszystkim mnóstwo zabawy! Poznaj campera Renault Trafic – Twój nowy dom na kółkach!


Dzięki #RenaultTrafic camper możesz przenieść się w dowolne miejsce na ziemi, a jednocześnie korzystać ze wszystkich udogodnień, które sprawią, że poczujesz się jak w prywatnym domku. Piknik, grill, łapanie promienni słonecznych? Wszystko na wyciągnięcie ręki.

Chcesz stać się jego posiadaczem? Zapraszamy do salonu Renault Karlik w Poznaniu, na Franowie. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy stworzyć campera z Twoich marzeń! Przygoda jest na wyciągnięcie ręki!

Zadzwoń teraz

Poranna kawa, romantyczny wieczór? Pod kątem funkcjonalności ten camper to istne cudo! Każdy dzień podróży nim to nowa przygoda, której już zazdrościmy przyszłym posiadacza tego samochodu.

Renault Trafic w zabudowie camperowej, na którego prezentację zapraszamy do naszego salonu Renault Karlik w Poznaniu, zaskakuje swoją przestronnością, która bez problemu pomieści 4-osobową rodzinę lub paczkę znajomych.


Camper Renault – Galeria

Renault Karlik

ul. Torowa 12

61-315 Poznań

Mail: dominik.jakubowski@karlik.poznan.pl

tel.: + 48 884 200 460

Godziny otwarcia: 

PN – PT 8:00 – 18:00